Tehlikeli Sular

4 Bombalı araç için alarm verildi.

 

   

      Emniyet Genel Müdürlüğü’ nden tüm Emniyet Birimleri’ ne gönderilen bilgilendirme yazısında, terör örgütleri tarafından bombalı eylemlerde kullanılabileceği tespit edilmiş olan 4 araç ile ilgili dikkatli olunması istendi.

İstihbarata bağlı ekiplerin, terör örgütlerinin  plakası verilen araçlarla eylem yapabilecekleri istihbarı alması üzerine EGM’ den yapılan açıklama ile dikkatli olunması istendi. Örgütlerin eylemlerinde kullanma ihtimali bulunan 4 aracın rengi ve plakasının net olarak tespit edilmesinden sonra, Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı tüm şehirlere bir yazı göndererek uyardı. Araçların Türkiye’ nin neresinde olduğu henüz tespit edilememesine rağmen, güvenlik güçlerinden dikkatli olmaları istendi.

Telsiz anonslarında aşağıdaki ifadeler yer alıyor;

Terör örgütü üyelerinin yapacağı olası saldırılarda 79 AR 407 plakalı kamyonet, 01 CLR 35 plakalı kamyonet, 10 RH 142 plakalı kamyon ile 1 GAN 774 yabancı plakalı otomobili kullanacakları bilgisine ulaşılmıştır. Tüm personelin öncelikli olarak kendi can güvenliklerini sağlayarak, belirlenen plakalara duyarlı olmaları gerekmektedir.

WebziNET notu: Değerli okuyucularımız, bu konuda her zamankinden biraz daha dikkatli olmanızı rica ederiz. Zira bizler YÜCE TÜRK MİLLETİ olarak, bu hain teröristlere çok fazla kurban verdik. Bir canın daha acımasını bile istemeyiz.

Saygılarımızla…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı