Tehlikeli Sular

Sözde Kobani protestosu, özde şerefsizlik, bölücülük, teröristlik

   İki gündür, Ülkemin her yeri savaş alanından farksız. Ülkemde öyle şeyler oluyor ki, akıl sır erdiremezsiniz. Kobani diye bir şehir var, yok hayır Türkiye’nin 82. ili falan değil. Suriye’ nin bir şehri ve İŞİD denen DİN ŞARLATANLARI – TERÖRİST ÇAPULCU GRUBU şu saatlerde muhtemelen ele geçirmiştir. Sizde aynı şeyi geçirdiniz değil mi aklınızdan, Bize ne???

Benimde dünya görüşüm bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın değildir. Ama BENİM ÜLKEMİ bu hale getirip, sanki savaşırmışçasına BENİM POLİSİME, BENİM OTOBÜSÜME, BENİM KAMU BİNALARIMA, BENİM KAMU ARAÇLARIMA, en önemlisi BENİM ŞEHİRLERİME bunu yapacak kadar, BENİM ÜLKEMİN POLİSİNE bu kadar mesai harcatacak kadar BANA NE???

Ama bunlar bölücü, terörist ve şerefsiz oldukları için, BENİM ÜLKEMİ ayrıştırmak, bölmek ve huzursuz etmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar. Ve işin en kötü tarafı da bu iş önceden organize edilmiş ve planlanmış. Hem de en ince ayrıntısına kadar.

Bildiğin örgütlenmiş şerefsizler; Gecenin bir saatinde yollara barikat kuruldu, kamu ve özel mülkler derhal ateşe verildi. Polisin P si görüldüğü anda taşlanıp, molotof yağmuruna tutuldu. Bez parçaları hazırlanmış, sözde bayrak diye sallanıyor. Dövizler pankartlar havalarda uçuşuyor. Orada yazanları okuyup da anlayacak kadar bile beyni olmayan teröristlerin ellerinde. Zaten bayrak diye salladıkları bez parçalarını çok da taktıkları yok da, işte BENİM POLİSİME saldırırken, bez parçalarının takılı olduğu sopalar silah vazifesi görsün diye ellerinde. Sancaktar diye eline o sopalarla bez parçalarını tutuşturdukları aslında aralarında en korkak olanları.

teroristler-kobaniyi-bahane-edip-sehirleri-yakti-yikti

 

 

 

 

 

 

Lütfen bu fotoğrafa iyi bakın. Bunu ancak bir savaş muhabiri SAVAŞ OLAN bir ülkede çekebilir. Dikkat ettiyseniz soldaki minibüsün kapısı ters tarafa doğru açık. Sağdaki binek aracın kapıları açık kalmak zorunda bırakılmış. Çünkü bu araçlardan insanlar TERÖRİSTLER tarafından indirildi. Araçlardan biri ateşe verildi. Ve benim vatandaşlarım buradan canlarını zor kurtardılar.

HER KİM NE DİYORSA (daha doğrusu her kim elindeki alelacele tutuşturulmuş metni okuyorsa) DESİN, BUNU BENİM TELEVİZYONLARIMDA LANSE EDERKEN BİLE -KOBANİ VE İŞİD PROTESTOLARI- OLARAK YUTTURMAYA ÇALIŞIYORSA, ÇALIŞSIN BU BİR TERÖRİST EYLEMDİR. VE TERÖRİST EYLEME VERİLECEK KARŞILIK GİBİ KARŞILIK VERİLMELİDİR.

Bu şerefsizlik bir ULUSAL TEHDİTtir.

Bu olaylarda olup bitecek diye bakmayın lütfen olaylara. Evet bitecek, sonuç olarak Kobani düştü. İŞİD denen pisliklerin elinde. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) yüzyıllar önce Hadisinde belirttiği “Siyah giyinen ve kendilerine Siyahı bayrak edinen” buyurarak tasvir ettikleri zalimler grubu Kobani denen yeri ele geçirdi. Ama bu ŞEREFSİZ TERÖRİSTlerin yakıp, yıktıkları milyonlarca liralık zarar verdikleri şehirler, bu pis terörist eylemler sırasında ölenler yaralananlar, yarattıkları psikolojik çöküntü, BENİM POLİSİMİN harcadığı günlerce mesai ve ekipman ve daha aklıma gelmeyen milyonlarca liralık hazar, zarar, ziyan…

 

İşte bu onların yapmak istedikleri. Ve yapıyorlarda. Çünkü biz çanak tutuyoruz. Açın bakın tüm gazetelere, hiç biri de kalkıp bu ŞEREFSİZLİKTİR, diyemez. Neden mi? SÜREÇ ZARAR GÖRÜR DE O YÜZDEN!

Bilmem satır aralarında dikkat ettiniz mi? Geçen haftaki haberlere. Bu teröristlerin BENİM MECLİSİMDEKİ sözde temsilcileri, demeç veriyor. Bu sürecin en önemli unsuru KOBANİ’ dir diye. İstediklerine gelince durun durun önce kahkahanızı tutun, ASKERİ MUHİMMAT, ARAÇ VE PERSONEL DESTEĞİ. Bak şunun dediğine, süreç sürecek diye biz ona destek verecekmişiz. Yoksa süreç zarar görürümüş.

Dikkatinizden kaçmış olabilir bu ayrıntı. Olabilir, sonuçta izlediğimiz ekranlarda medya sihirbazları iş başında. Ne görülmesini istiyorlarsa bize onu gösteriyorlar. Ama BİZ, BİZ OLALIM. Her detaya dikkat edelim.

Bu arada aklıma gelmişken; FİLİSTİN’ den haberiniz var mı? Neler olup bitiyor, bilen, duyan ya da herhangi bir habere denk gelen oldu mu?

ses-cikarma-koskoca-Turk-Milleti-uyuyor

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı