Tehlikeli Sular

Neyi bekliyoruz, niye bekliyoruz…

Evet, doğru sorular bunlar…

 

Neyi niye bekliyoruz? Tüm dünyada halklara yapılan zulümleri kınıyoruz, müdahale ediyoruz, isyan ediyoruz, herkesle kötü ilişkilerimiz oluyor fakat, Ülkemizde akan kanlar, bok yoluna giden canlar için hiçbir şey yapmıyoruz. Başımıza gelmeyen kalmadı.

 

Yaralandık, kandırıldık, öldürüldük, öldük, bittik, tükendik.

 

Ama hükümetin hiç sesi çıkmadı. hala da çıkmamaya devam ediyor. İnsanlıktan çıktık artık. Aklımda tek bir soru var. Neyi niye bekliyoruz.  Kim gelecek de bizi bu çok önceden beri kusursuzca yönetilen tiyatrodan çekip çıkaracak? Kimi bekliyoruz? Bunu hükümete sormuyorum. Bu yazıyı okumakta olan size soruyorum. ..

 

Ben cevabını kendim vereyim SENİ BEKLİYORUZ. Sen ne zaman çevrende olan bitene tepki vermeye başlarsan, ne zaman sesini yükseltirsen işte o zaman bu mübarek topraklardaki tiyatronun sonunun başlangıcı olacak.

 

Sen tepki verirsen, sessiz kalanlarda sana katılacak. Bir değil, iki değil milyonlar arkanda olacak. Artık sessiz kalmanın vakti değil. Ses çıkarmadığın sürece sıra sende. Bugün olmadıysa yarın olacak. Yarın olmazsa diğer sabah seninde evine ateş düşecek, kapında bomba patlayacak, otoparkındaki araban kundaklanacak.

 

İş seyahatinde sahtecikten değil gerçekten kaçırılacaksın. Dağdaki GENÇLER??? sana şakacıktan kaçırdıkları CHP li PKK lı gibi iyi davranmayacaklar. İyi niyetlerini seninle propaganda yapmak için ezberletmeyecekler. Beynini çıkarıp canını çok acıtacaklar.

 

UNUTMA SESSİZ KALDIĞIN HERAN BU VAHŞET SANA BİR ADIM DAHA YAKLAŞIYOR. YARIN SABAH ANNEN, BABAN, KARDEŞİN, OĞLUN, KIZIN VEYA SEN BU VAHŞETİN KURBANLARINDAN BİRİ OLACAKSIN.,

BİR FİLMİN REPLİĞİNDE DE DENDİĞİ GİBİ ” 45 SN HABERLERDE SENDEN BAHSEDECEKLER” , SONRA HERŞEY BİTECEK.

 

SES ÇIKARMAZSAN SESİNİ ÇIKARAMAYACAK HALE

GELECEKSİN, SOLUĞUNU KESECEKLER.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı