Tehlikeli Sular

“YA O POLİS O KÜSTAH TOKADA AYNI ŞEKİLDE KARŞILIK VERSEYDİ”…

   polis_teskilati_emniyet_genel_mudurlugu_egm  Bu açıdan hiç kimse düşünmedi. Ama olayın birde insani boyutu var ne yazık ki, ya o polis o küstah tokada aynı şekilde karşılık verseydi?

Komiserim, sabırlım ülkemi öyle bir karmaşanın içerisinden kurtardı ki, kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Hatta kendine hakim olduğu için, o ellerini öpmeliyiz. Düşünün tamamen insani duygular ve üzerindeki baskı sebebiyle o muhteşem TÜRK POLİSİ o terörist vekiline tokat atmış olsaydı.

 

Ama o olanları ve kendi egolarından sıyrılmış haliyle vakur bir duruş sergileyerek, hem TÜRK MİLLETİNİ hem de TÜRK POLİSİNİ olabilecek en üst seviyede temsil etmiştir. O tokatın karşılığını çok sağlam verirdi de işte o karşılığı vermiş olsaydı, benim ülkemde işler artık eskisi gibi olamayacaktı. Yıkılan ve yakılan çok köprü olacaktı. O köprülerin altından akan sularda o suları akıtanlarla birlikte masum binlerce insanda boğulacaktı.

 

Açıkçası o tokatı defalarca izlerdim, gururlanırdım, mutlu olurdum fakat, şuan çok daha huzurluyum. Ülkem huzurlu, annem huzurlu…

 

Ve her ne olursa olsun, ne gidiyorsa gitsin, ama artık ASLAN GİBİ TÜRK ASKERİ ölmesin. Bir tanesi için bile vazgeçemeyeceğim hiçbir şey yok. Yeter ki hiçbirine zarar gelmesin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı