Webzi.NET / İşin Doğrusu

Menu

Tahrik edenler organize – tahrik edilenler hala sessiz…

VARAN 1

 

 

 

 

 

 

 

 

SONUÇ : TEPKİSİZİZ

 

VARAN 2 :

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

SONUÇ : TEPKİSİZİZ

 

VARAN 3 :

 

 

 

 

 

 

 

 

SONUÇ : TEPKİSİZİZ

 

VARAN 4 :

 

 

 

 

 

 

 

SONUÇ : TEPKİSİZİZ

 

Değerli arkadaşlar, bunlar böyle iş yerinde, arkadaş ortamında, kahvede, günde konuşularak çözülecek iş değil, sessiz kalınarak çözülecek işler hiç değil.

Ama bu sözlerimi sokaklara dökülelim aynılarını bizde yapalım, hatta ortalığı birbirine katalım diye söylemiyorum. Bu tepkiyi öncelikli vermesi gereken bizler değiliz. Açılımı yapanlar önce tepki vermeliler. Onlar öncelikle sınırları belirlemeliler. Yoksa bizler de sokaklarda böyle tahrik eden davranışlar içerisinde bulunursak bu işin önüne kimse geçemez. Çünkü bizler ne taşla ne sopayla ortalığı çıkarız. Bizim çıkışımız ciddi bir savaşa dönüşür.

Ve biz bu savaşa alet olursak, zaten bunun olmasını bekleyen ABD, AB, BM, NATO ve yandaşlarının tamamı, hatta dost gibi görünen ve bunu bekleyen dış mihrakların tamamı ellerini ovuşturmaya başlayacaklardır. Zaten bekledikleri bizim de sokağa çıkmamız, boşuna ekmeklerine yağ sürmeyelim.

 

Ama bu işin sonu hayır değil… Benim en çok düşündüğüm “YA O POLİS O KÜSTAH TOKADA AYNI ŞEKİLDE KARŞILIK VERSEYDİ”…

Haber Kategorisi:   Genel

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.