Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/webzinet/domains/webzi.net/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3294
Afanda 892e Termal Fiş Yazıcı Driver ve IP Ayarları – Webzi.NET / İşin Doğrusu
Ürün incelemeleri

Afanda 892e Termal Fiş Yazıcı Driver ve IP Ayarları

Güncel olarak fiyat/performans ürünlerinden biri olan Afanda 892e Termal Fiş Yazıcının bilgisayar tanıtılması ve ip ayarlarını nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Afanda 892e Termal Fiş Yazıcıyı öncelikle kutu içeriğinde bulunan USB kablo ile bilgisayarımıza bağlıyoruz. Aşağıdaki bağlantıda bulunan Afanda 892e Termal Fiş Yazıcı windows sürücüsünü (driver) bağlantıya tıklayarak indiriyoruz.

Afanda 892e Termal Fiş Yazıcı Driver İndir

USB kablosu takılı ve yazıcı açık konumdayken indirdiğiniz driver içerisinde bulunan “InstallProj.exe” uygulamasına tıklıyor ve 80mm tercihini seçerek next butonuna tıklıyoruz. Sonrasında açılan sayfada işletim sistemimizi seçerek install butonuna tıklıyoruz. Birkaç saniye içerisinde driver kurulmuş olacaktır.

Sonrasında ise, en son versiyon Afanda 892e Termal Fiş Yazıcılarda ön tanımlı olarak gelen 192.168.1.114 ipsine erişmemiz gerektiğinden yazıcıyı ağa bağlamamız gerekiyor. Bunun için Afanda 892e Termal Fiş Yazıcının arkasında bulunan ethernet portundan modemimize bağlıyoruz.

İnternet tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.114 yazarak enter tuşuna basıyoruz. Karşımıza gelen ekran aşağıdaki gibi olacaktır. Kırmızı ok ile işaretlenmiş alana istediğimiz IP adresini yazarak SETUP butonuna tıklıyor ve işlemi bitiriyoruz.

Artık Afanda 892e YAZICI KURULUMU ve IP AYARLARI işlemlerimizi tamamlamış olduk. Sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı