Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/webzinet/domains/webzi.net/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3294
Twitter’da uygulamalar hesapları yönetiyor – Webzi.NET / İşin Doğrusu
Teknoloji

Twitter’da uygulamalar hesapları yönetiyor

Tamda Facebook uygulamalarından kurtulmanın yolunu öğrenmişken, şimdide diğer bir sosyal medya devi Twitter uygulamaları hesaplarımıza göz dikmiş durumda.

Öncelikle rus yazılımcılar tarafından geliştirilen ve ülkemize de her zaman olduğu gibi hack siteleri aracılığı ile hızlı bir giriş yapan yazılımlar sayesinde Twitter sitesindeki hesaplarımızda inanılmaz bir hız ile ele geçirilerek, yönetilmeye başladı.

 

Yönetilmek derken, twitter hesabı kendi kendine başka hesapları takip etmeye başladıysa, twitter hesabı kendi kendine reklam veya başka içerikli mesajlar (tiwitler) atıyorsa, twitter hesabınız kendiliğinden retweet yapmaya başladıysa ve twitter hesabınız kendiliğinden favorilere ekliyorsa yada bunların hepsini birden yapıyorsa twitter hesabınız bir başkası yada başkaları tarafından yönetiliyor demektir.

 

Bu işler üzerinden para kazanan “Profesyoneller” olduğu da bilinen bir gerçek. Bu insanlardan biri olan ve doğal olarak adının açıklanmasını istemeyen bir yazılımcı ile yaptığımız ropörtajı yarından itibaren okuyabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı