Teknoloji

Reklamın iyisi-kötüsü karmaşası

Bu karmaşaya bir son verme zamanı, biz reklamcıların tavuk mu yumurtadan, yumurtamı tavuktan? sorunsalı. Artık olur mu, olmaz mı? siz karar verin.

 

En son baktığımda Youtube’ da 29 milyon kusur izlenme sayısında olan bu genç hanım, facebook ve twitter gibi dev sosyal medyalarda da kıyamet alameti olarak ilgi görmekte.

İlgi görmesinin sebebi ise, yine bir reklam taktiği midir bilinmez ama şarkı sözlerinin çok kötü olduğuna dair bir delinin bir kuyuya bir taş atması. Ardından çığ gibi büyüyen bir yorum, paylaşım ve twit çılgınlığı.

Sonuç olarak, kendisini bağımsız müzik şirketi olarak adlandıran ARK MUSIC FACTORY isimli şirket? günümüzün en iyi reklam alanı olan internette, çok başarılı bir reklam kampanyasına imza atmış oldu. Başarısının ne olduğunu soranlar için başarı marka bilinirliği konusunda en hızlı ivmeyi yakalamış olmaları.

Bu bilinirlik onlara rahmetli? Michael Jackson sağ olsaydı bu bağımsız müzik şirketinden albüm yapmasını sağlar mıydı tartışılır fakat en az dünya üzerindeki 29 milyon kişinin markalarını öğrendiği kesin.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı