Diğer Haberler

Panzerle Mercedesi ezdi

Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta Belediye Başkanı Arturas Zuokas        Çılgın Başkan olarak bilinen Litvanya’nın başkenti Vilnius’unBelediye Başkanı Arturas Zuokas, sokak ortasında yaptığı şovu ile yine bütün dikkatleri üzerine topladı. Çılgın başkan bisiklet yoluna park eden Mercedes’ in üzerinden panzer ( APC ) ile geçti.

Kameralar önünde Mercedes’i ezip geçen Zuokas;

 

 

 

Lüks arabalarını bisiklet yolu ve kaldırımlara park eden bu şoförlerden artık bıktım. Belki de bu tank, hatalı park yapanların gözünü korkutmaya yarayabilir.

dedi.

Çılgın Başkan’ ın, Vilniuslulardan Belediye Başkanlığı’na yüzlerce şikayet mektubu gelmesinden sonra kurallara uymayan şoförlere gözdağı vermek için böyle bir yönteme başvurduğu belirtildi.

Çılgın Başkan’ ın park ihlaline karşı başlattığı medya kampanyasının parçası olduğu tahmin edilen görüntülerde, 43 yaşındaki siyasetçininin kullanılmaz hale gelen Mercedes’in sahibinin elini sıkarak, bir daha yanlış yere park etmemesi için uyardığı görüldü.

Çılgın Başkan daha sonra eline aldığı bir fırçayla caddedeki cam kırıklarını temizledi, ardından da bisikletine atlayıp “olay yeri“nden uzaklaştı.

[pro-player width=’400′ height=’300′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=IvGaSct3cJk[/pro-player]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı