Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/webzinet/domains/webzi.net/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3294
Youtube ile para kazanmanın yeni yolu, videoya bağış – Webzi.NET / İşin Doğrusu
Teknoloji

Youtube ile para kazanmanın yeni yolu, videoya bağış

Youtube üzerinden para kazanmak için uğraşanlar için, yepyeni bir uygulama başlıyor. Artık yüklediğiniz videolara izleyenler bağış yapabilecek.

Youtube videolarından para kazanmak, çoğumuz için çok uzak bir kavram olsa da, bu yolla para kazanan da azımsanmayacak kadar kullanıcı mevcut. Hatta Youtube dan para kazanmak başlıklı binlerce makale ve video dahi bulmak mümkün.

Youtube dan para kazanmak isteyenler için artık sadece reklamlara bel bağlama dönemi sona erdi. Video sitelerinin devi Youtube dan dev bir adım geldi.

Artık video izleyenler videoyu yükleyen kişiye bağış yapabilecek. Böylece daha yüksek gelir elde etmek hayal olmaktan çıkacak…

Ayrıca hazırlanan YouTube Creator Studio android uygulaması ise videolarınızla ilgili Google Analytics verilerine ve gerçek zamanlı tahmin verilerine ulaşmanıza izin verecek. Uygulamanın iPhone sürümü, “bir iki hafta” içinde yayınlanacak.

Hepsi bu kadarla sınırlı değil. Videolarını renklendirmek isteyen kullanıcılar, hemen şu andan itibaren YouTube’un sunduğu 7.500 ücretsiz ses efekti ve arka plan sesiyle bunu yapabilecekler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı