Diğer Haberler

21-Aralık-2012 Kıyamet mi – Hurafe mi?

 

Sosyal medyada ve dolayısıyla insanların aklından ve sohbetlerinden bir süredir eksik olmayan 21 Aralık 2012 tarihi araştırmayan, düşünmeyen ve ne yazık ki İMAN EPİP  okumayanların kafasını karıştırmaya devam ediyor. Peki nereden çıktı bu 21 Aralık 2012′ de kıyametin kopacağı? 

ÖNCE MAYA TAKVİMİ ORTAYA ATILDI…

Bazı bilimadamlarına (?) göre çalışmalarda ortaya çıkarılan ve gerçekten çok ileri düzeyde modern bilime yakın sonuçlar çıkarmış olan MAYA ların kullandığı takvim 21 Aralık 2012 tarihine denk gelen tarihte son buluyor. Bununla birlikte yazıtlarda ortaya çıkan bir diğer gerçek ise belirtilen tarihte bir devir son buluyordu. Ancak o pek kıymetli bilim adamlarının bilmediği bir gerçeği farklı bir yazıda size aktarmıştık.

 

BİLİM ADAMLARI TERS KÖŞEYE YATTI. YENİ MAYA TAKVİMİ BULUNDU…

 

SONRASINDA CERN MERKEZİNDEN GELEN AÇIKLAMAYI MANUPLE EDEREK PEKİŞTİRİLDİ.

Tanrı Parçacığı üzerinde çalışan CERN araştırma merkezi 21 Aralık 2012 tarihinde yeni bir deney yapılacağını ve bu deneyde çok büyük bir enerjinin açığa çıkacağını belirten bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre ;

21 Aralık 2012’de CERN’de yeni bir dönem başlayacağı iddiaları gündemdeki yerini koruyor.

16 Aralık 2012’de durdurulacak olan Büyük Hadron Çarpıştırıcısı’nın (LHC) 21 Aralık’ta tam kapasiteyle yeniden çalıştırılmaya başlanacağı iddiası kesinlik kazanmış değil.

LHC, 16 Aralık 2012’de durdurulduktan sonra hızlandırıcı mıknatısların güçlendirilmesi ve LHC’nin enerji miktarının toplam 14 TeV’e ulaşmasıyla ‘süper simetrik’ parçacıkların görülmesi bekleniyor. LHC’nin 18 Ocak 2013’ten itibaren proton-iyon çarpıştırmalarına başlaması da hedefleniyor.

 

Tabii ki bizler araştırmayı ve okumayı pek sevmediğimizden, aynı zamanda da laf salatasına da bayıldığımızdan paylaşılan ne varsa beğendik ve bu saçma sohbetler patladı gitti. 21 Aralık ta kıyametin kopmayacağı kesin fakat bizim hayatımızın bu hızla sadece tüketime eğildiğimiz sürece iyi gitmeyeceğinden eminim.

Merak edenler için yüzyılın deneyinde bilinmeyenleri derlediğimiz yazımızın linki aşağıda.

21 ARALIK 2012 TARİHİNDE CERN’ DE YÜZYILIN DENEYİ YAPILACAK.

 

KIYAMET NE ZAMAN KOPACAK, KIYAMET ALAMETLERİ NELERDİR?

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı