Teror Haberleri

4 Bombalı araç için alarm verildi.

4 Bombalı araç için alarm verildi.

 

   

      Emniyet Genel Müdürlüğü’ nden tüm Emniyet Birimleri’ ne gönderilen bilgilendirme yazısında, terör örgütleri tarafından bombalı eylemlerde kullanılabileceği tespit edilmiş olan 4 araç ile ilgili dikkatli olunması istendi.

İstihbarata bağlı ekiplerin, terör örgütlerinin  plakası verilen araçlarla eylem yapabilecekleri istihbarı alması üzerine EGM’ den yapılan açıklama ile dikkatli olunması istendi. Örgütlerin eylemlerinde kullanma ihtimali bulunan 4 aracın rengi ve plakasının net olarak tespit edilmesinden sonra, Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı tüm şehirlere bir yazı göndererek uyardı. Araçların Türkiye’ nin neresinde olduğu henüz tespit edilememesine rağmen, güvenlik güçlerinden dikkatli olmaları istendi.

Telsiz anonslarında aşağıdaki ifadeler yer alıyor;

Terör örgütü üyelerinin yapacağı olası saldırılarda 79 AR 407 plakalı kamyonet, 01 CLR 35 plakalı kamyonet, 10 RH 142 plakalı kamyon ile 1 GAN 774 yabancı plakalı otomobili kullanacakları bilgisine ulaşılmıştır. Tüm personelin öncelikli olarak kendi can güvenliklerini sağlayarak, belirlenen plakalara duyarlı olmaları gerekmektedir.

WebziNET notu: Değerli okuyucularımız, bu konuda her zamankinden biraz daha dikkatli olmanızı rica ederiz. Zira bizler YÜCE TÜRK MİLLETİ olarak, bu hain teröristlere çok fazla kurban verdik. Bir canın daha acımasını bile istemeyiz.

Saygılarımızla…

Click to add a comment

Sizde fikrinizi belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Teror Haberleri

More in Teror Haberleri

Damadı arabayla sürükleyerek öldürdüler

webzi1 Eylül 2014

Elebaşı bitirin dedi, pkk yandaşları açlık grevini bitirdi

webzi18 Kasım 2012

Antalya’da polise saldırı: 3 şehit

webzi4 Ekim 2012
Güne, gündeme etki eden ya da hiç haberimizin bile olmadığı konuların doğrularını konuşuyoruz. Ters köşe'den değerlendirmeye çalışıyoruz. Webzi.NET, sitesinde yayınlanan tüm makalelerin, hakları ve sorumluluğu Webzi.NET editörlerine aittir.

Tüm hakları Webzi.NET ' e aittir. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için, info@webzi.net ve 0 850 885 04 56 dan bize ulaşabilirsiniz.