Genel

Netvarium.Com Dolandırıcı mı?

Netvarium.Com Dolandırıcı mı?

 

Son zamanlarda hemen her mecrada reklamına rastladığımız, internetin yeni fenomeni netvarium.com’ dan bahsetmenin zamanı gelmişti. Hemen olaya burnumuzu sokup internetteki değerlendirmeler, suçlamalar ve şikayetlere göz atıp farklı bir bakış açısı ile de incelemeyi ihmal etmeyeceğiz…

 

İlk olarak bu netvarium fenomeni nasıl doğdu ondan başlayalım. Hiç kimsenin bilmediği bir internet sitesi olan netvarium.com bir gece nam-ı diğer Mirkelam abimiz gibi koşar adımlarla gece yarısını biraz geçe internet sitelerinde son sürat reklam vermeye başladı. Önceleri sadece belirli sitelerde olan reklam sonradan, profesyonel viral reklamcılık şirketlerinin desteğiyle ulusal seviyede kullanıcısı bulunan siteler ve portallara oradan da hurriyet ve milliyet gibi dev haber portallarının baş köşesine kondu.

Bir adım sonra insanı çileden çıkaran bir facebook reklam zinciri ile sahne almıştı netvarium.com…  Hemde reklam bizi can evimizden vurmuştu. ” BEDAVA, BEDAVA” diye bağıra bağıra bay-bayan seslendirmelerle reklam yapıyorlardı. Vefakar internet kullanıcısı kayıtsız kalamadı ve hemen olaya dahil oldu tabii ki.

Şimdi olay çok basit, siteye giriş yap, üye ol, bütün özel bilgilerini siteye teslim et, bir de üzerine 9,90 TL kargo ücreti öde ve işte sana BEDAVA  saat hediye.

İnsanlar buna kanıp bilmem kaç bin liralık ödeme yaparak siparişlerini verdiler. Hiç adı sanı ortada olmayan bir internet sitesi milyonlarca tıklama aldı mı aldı? İnsanların saatleri ulaştı mı ulaşmadı mı bilinmiyor. Fakat internette her yerlerde yüzlerce şikayet ve suçlama mevcut. Resmi mercilere şikayet edecek olanlar, tüketici hakem heyetlerinin kapısını aşındıracak olanlar vs.

Bunların hepsi boş emin olun. Tek bir gerçek var ki;

İNTERNET YİNE BİRİLERİNİ ÇOK AMA ÇOK ZENGİN ETTİ.

 

Az önce bir sitede rastgele surf yaparken gözüme çarpan birkaç yorumu da sizinle paylaşmak istiyorum.

 netvariumun 1. yıl kampanyası vardı, 9,99 TL kargo ücreti karşılıyorsunuz sadece, istediğiniz saati gönderiyorlar, sipariş ettiğim saat 1 ay kadar sonra geldi sürat kargo tarafından evime getirildi, kargo faturasında 2,13 TL yazıyordu hizmet bedeli  8 TL kadar bir fark ortada, bizde 9,99 TL kargo parası istediler ama kargo ücreti 2,13  dava falan açsak kazanır mıyız acaba  sonuçta bir kandırmaca söz konusu, deseler ki 1. yılımıza özel saatler kargo dahil sadece 9,99 TL anlarız ama kargo ücreti 9,99 TL deyip bizi kandırmış olmuyorlar mı ?

büyük firmalar toplu gönderim yaptığı için kargo ücreti düşük olur, bu da kullanıcı için avantajdır ama netvarium kargo ücretinin neredeyse 4 katından fazla bir miktar aldı bizden mesele 7-8 tl değil, resmen enayi yerine konduk gibi geliyor bana 

 

demiş arkadaşın biri…

 

Bir diğer yorum ise (çok dikkat çekici olanlardan biri)

Bu konuyu ziyaret ettiğinize göre Netvarium.com adlı siteninsözde hediye ettiği 1 milyon saatten haberdarsınız. donanımhaber’de bir üyenin  ayrıntılı araştırmaları sonrasında olayın tamamen bir uydurma ve hile olduğunu kolayca anlayabiliyoruz. Şöyle ki ilk olarak bilmeniz gereken Deni & Gabi diye bir markanın olmadığıdır. İşte kanıtları;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca şimdiye kadar bu kadar ufak bir ürün için 9,90 TL kargo ücreti olduğunu ilk kez görmekteyiz. Saat hediye deniyor fakat sipariş vermek istendiğinde karşılaşılan 9,90 TL kargo masrafı görenleri şaşırtıyor ve bunda bir iş var dedirtiyor. Sokak aralarında seyyar satıcıların 3 liralara kadar sattığı saatlerden olduğunu düşünmemek içten değil.

3 lira saatin ederi + 2 lira kargo ücreti dersek maliyet 5 lira oluyor. Geriye 4,90 TL kar kalıyor. Bunu da reklamlarında belirttikleri gibi 1 milyon ile çarparsak 4,90 milyon lira ediyor. Aslında hediye ettiklerini söyledikleri bu saatlerden 4,90 milyon lira kazanıyorlar.

Şunu da ekleyelim. Saat hediye dendiği ve yalnızca kargo ücreti aldıklarını söyledikleri için hiçbir iade ve değişim de kabul etmiyorlar…

Saat siparişi veripte siparişi ellerine ulaşanların söyledikleri de cabası. Kiminin saati su geçirmiş, kiminin ki eline ulaştığında bozuk çıkmış. Tabi arızalı olduğunu ve iade etmek istediklerini belirten bu hediyezedelere gelen cevap aynen üstte belirttiğimiz gibi, saat hediyedir, bu yüzden iade ve değişim kabul edemiyoruz.

Hadi diyelim Deni Gabi isminde bir marka piyasaya girmek için böyle bir kampanyada kullanılmış, tüm bunlar aslında pazara girmek için yapılmış bir fikir. Fakat bu denli dandik saatlerin de marka olması haliyle düşünülemiyor ve tüm bunların bir hile olduğunu kanıtlıyor.

 

ŞİMDİ GELELİM GENEL WEBZİ.NET TERS KÖŞESİNE;

 

İnternet yeni dünya düzenin Amerikası olduğu konusunda hem fikirizdir sanırım. Ortada bir viral başarı öyküsü var. Hayır bunda kızılacak bir şey yok. Sonuçta internet bir fırsatlar diyarı ise ve birileri bu fırsatları zekice planlayıp, uyguluyor ve bu uygulama için ciddi para ve efor harcıyorsa bunda gerçekten kızabileceğiniz hiçbir şey yok ne yazık ki.

Evet belli ki ortada bir kandırmaca var fakat, kanmayın arkadaşım. Zorla mı aldırdık demezler mi? yazının başında da belirttiğim gibi bir gece yarısı aniden ortaya çıkan ve 1. yılımızın şerefine 1 milyon saati bedavaya dağıtıyoruz diyen nurtopu gibi bir alış-veriş sitesi türüyor. Her yerde boy boy renk renk reklamları dönüyor. Bizde büyük bir keyifle gidip BEDAVA HEDİYEMİZİ sipariş ediyoruz.

Bilmem hatırlar mısınız, bundan yıllar önce biri ortaya çıkıp 1 Amerikan Doları karşılığında nasıl zengin olduğunu anlatacağını vaad etmişti. Ona 1 Amerikan Dolar ı gönderen onbinlerce insan sayesinde zat-ı muhterem milyoner olmuş ve sonuç olarak nasıl zengin olduğunu tüm dünya ya anlatmayı başarmıştı.   Kimseyi dolandırmamış sadece ticari zekasını kullanarak kısa yoldan zengin olmuştu. Aslında netvarium un yaptığı hergün onlarca tv ve radyo kanalında dakikalarca reklam döndükten sonra 5 dakiak içinde hattı düşürene 899 TL lik ürün sadece ama sadece 59 TL diye bağıran adamın yaptığından farklı değil.

 

Ama kabul edelim çok zekice. Bunun detaylı tarifini Türkiye’ de ve Dünya’ da ilk kez ve sadece Webzi.NET’ te yayınlıyoruz.

 1.  Öncelikle çinden temin edilecebilecek en ucuz saat fiyatları araştırılır.
 2. Ülke de her köşe başında satılan web yazılımlarından biri herhangibir internet adresine kurulur.
 3. Çin’den gelecek olan 0,35 Dolarlık saatler için içinde hiçbir açıklama bulunmayan ve yalnızca siteden BEDAVAya SATILACAK olan saatlerin bulunduğu bir internet tanıtım sitesi oluşturulur.
 4. Yine en ucuzundan başlayarak reklam mecraları denenerek istenen geri dönüşün sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilir.
 5. Sağlandı ise peşin tahsil edilen fahiş fiyatlı kargo ücretleri ile daha büyük mecralara reklam verilir.
 6. Baktınız ki çok ciddi geri dönüşler var. Tıklama sayısı saatte 90,000 civarında dükkanın önü kapanmasın diye sunucu üzerine sunucular kurularak CubeDNS e geçiş yapılır.
 7. Peşinen tahsil edilen fahiş kargo ücretleri sayesinde hem keyif sürülür hemde 0,35 dolarlık saatlerden yeteri kadar sipariş verilir.
 8. Böylece hem reklamlar devam eder dönmeye hemde gelsin kargo paraları.
 9. Tamam bu değirmenin suyuda bir yere kadar yeter ufak ufak ortadan kaybolup o muhteşem ticari zekayı nadas a bırakma zamanıdır.

ARTIK ZENGİNSİNİZ.

 

View Comments (21)

Toplam 21 Yorum

 1. sinem

  26 Temmuz 2013 at 06:34

  NETVARIUM:
  aslaa alışveriş yapılmaması gereken bir site!! haftalardır bir muattap bulamıyorum 10 tane ürün aldım hala yollamadılar ve ücretini ödememe rağmen ne ürün geldi ne de muattap birini bulabildim. aramayacaksanız bana bir numara verin ben arayayım!!! bütün ortak şirketlerinizi aradım ama hiçbir verilen numaradan biriyle görüşemedim. 7/24 müşteri hizmetleri yazmışsınız bide bir kişi bile çalışmıyor orda!!! bu nasıl bir çalışma şeklidir. birçok sitedenalışveriş yapıyorum beyan ettikleri günden erken geliyor. bide her durumda msj yada maille bilgi veriliyor. ben haftalardır sizden bir insanla konuşamadım!!!!!!!!! onlarca mail attım nasıl bir şirketsiniz siz? bu işi beceremeyecekseniz yapmayın !!!!!! benim maduriyetimi nasıl telafi edeceksiniz???? 110 tl’lik alışverişten bahsediyorum!!! her yere her kuruma her siteye bu yaşadığımı bildireceğim!!!!!!!!!

  • Emre BORA

   6 Ağustos 2013 at 19:49

   Kesinlikle çok haklısınız 5 para etmez bir yermiş bunu iş işten geçince anladık yaptıkları şey sadece dolandırıcılık!!

  • esra

   14 Ağustos 2013 at 05:54

   dolandırıcılık ben 100 liralık bir alışveriş yaptım 3. taksidini dün ödedim ama hala ürünler ortada yok birde sitede siparişiniz teslin edildi yazıyor arıyorum 3 aydır kimseye ulaşamıyorum mesaj atıyorum hep aynı cevabı alıyorum ama hala bir sonuç yok

 2. Kubilay Gökçe

  4 Ağustos 2013 at 11:18

  Müşteri hizmetleri asla cevap vermiyor.35 gün önce beden dar olduğu için iade ettiğim ürünün iade işlemini bu güne kadar yapmadılar.Ürünü geri itedim göndermediler.Bu siteden asla alışveriş yapmayın.Bende ilgili her kuruma durumu bildiriyorum.Resmen dolandırıcılık yapıyorlar.

  • Cemil

   22 Ağustos 2013 at 05:26

   Haklısınız,
   Bu zamana kadar yaptığım alışverişlerde en sorunlu firma Netvarium.com oldu. Bu siteden yaptığım alışverişlerin çoğunda sorun olsa da en son yaptığım 6 ürünlük siparişimde 1 ürünü yanlış göndermeleri üzerine doğru ürünü göndermeleri için gönderip ellerinde yoksa para iademi istememe rağmen geri dönüş olmadı.

   40 gündür kendilerine hem telefondan hem yazılı olarak ulaşmaya çalışmama rağmen mesaj olarak telefondan sizi arayacağız, telefon açtığımda ise “Şuan tüm destek ekibimiz destek vermekte bilgileriniz kayıt edildi sizi en kısa sürede arayacağız” diye otomatik bir mesaj yayınlıyorlar.

   Dün geceden beri telefonlarını arıyorum aynı mesaj. Bence bunlar düzenbazın, dolandırıcının önde gidenleri. Bir gecede bazı firmaların bavullarını toplayıp çekip gitmeleri gibi bunlarda tası tarağı toplayıp gittiler yada müşteri memnuniyetiyle bir alakaları yok.

   Halaki onca sitede Netvarium.com adına yüzlerce şikayet olmasına rağmen DEVLET’i Aliyenin bir şey yapmaması yada görmemesi de garip.

   Gerekli kurum kuruluşların bu siteleri yakından inceleyip uygunsuz, sahte, desteği olmayan yeri yurdu olmayan bu siteleri kapatıp yetkililerine gerekli cezai işlemleri uygulamaları gerekmektedir.

   HALK mağdur kime güveneceğimizi şaşırdık. Sinirler HAT safhada.

   Ne olur bundan sonra Netvarium.com dan alışveriş yapmayın…

 3. SÜREYYA KOCA

  13 Ağustos 2013 at 14:03

  siparişlerimin kargoya verilmesi gerekiyodu hala kargoya verilmedi !!! Lütfen ilgilenin.

 4. Havva Yiğit

  15 Ağustos 2013 at 07:20

  yaklaşık 1,5 ay once netvariumdan almıs oldugum ürünü iade için geri gönderdim aradan okadar zaman gecmesıne ragmen hala para iadem yapılmadı ilk aradıgımda 1 hafta içinde yapıcaz dedıler sonrada ne msjla nede telefonla hıc bı sekılde ulaşamadım…netvarium insanları kandıran parasını sömüren dolandırıcı bi site aklı olan bence bundan sonra internetten alışveriş yapmasın paranıza yazık…

 5. yusuf Çetin

  19 Ağustos 2013 at 16:32

  Slm,
  Bu netvarium dan bende alışveriş yaptım. ulaşmak imkansız. Bir dolandırıcılık sistemi olduğu kesin. Ne yapmak gerekiyor ? Ben savcılığa suç duyurusunda bulunmak üzere dilekçe yazacam. Toplu hareket edersek dikkate alırlar. iyi günler dilerim.

  • fatih yılmaz

   20 Ağustos 2013 at 09:06

   yusuf çetin bende bunları mahkemeye verecem ortak hareket edebilirz

 6. yusuf Çetin

  19 Ağustos 2013 at 16:36

  arkadaşlar isimlerinizin üzerine tıklayınca netvariuma yönlendiriyor. Ne ilginç

  • webzi

   19 Ağustos 2013 at 19:35

   Dikkatiniz ve ilginiz icin tesekkur ederiz. Konu ile ilgili olarak teknik birim bilgilendirildi. Yorum yapan kullanicilarin adina tiklandiginda anahtar kelimelere yonlendirme hatasi ile ilgili olarak hatanin cozumu konusunda fikri olan kullanicilarimiz bize ulasarak yardimci olurlarsa cok memnun oluruz. Saygilarimizla webzi.net

 7. Kubilay Gökçe

  21 Eylül 2013 at 12:51

  İade ettiğim ürünlerin parasını iade etmediler.Dolandırılmak istemiyorsanız Sakın bu siteden alışveriş yapmayın.

 8. pınar

  26 Eylül 2013 at 11:46

  Netvarium insanları dolandırıyor!!!!Bundan 1,5 ay öncesi kadar netvariumdan yatak örtüsü begendik internet aracılığıyla sipariş verdik ve kredi kartımızdan taksitli olarak çekildi,ürün geldiğinde internetteki sundukları üründen çok basitti ve hiç göründüğü gibi değildi!!! bizde geri iade hakkımız olduğu için ertesi günü kargoyla geri yolladık 1 hafta içinde paramızı iade edeceklerini söylediler,fakat ne arayan oldu ne parayı yatıran.Telefonlara çıkmıyorlar sahtekarlar telesekretere bağlamışlar otomatik olarak biz size döneceğiz diye otomatik mesaja bağlamışlar.Ürünlerini yolladığımız halde halen kredi kartından para çekilmekte,Allah belalarını versin haram zıkkım olsun insanları dolandıran ne olduğu belirsiz bir site!!!!!!!!!!!!

 9. Emre Aydın

  9 Ekim 2013 at 05:06

  ”NG BİLİŞİM ALIŞVERİŞ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” ismi altında insanları dolandırmak amaçlı kurulmuş büyük bir sahtekerlık projesidir.Şirketin CEO’su Halit Emre Aydın.Bu sahtekar şahsın sadece kendi üzerine olan 376 web sitesi var.Kendi ismi dışında olan web site sayısı ise yaklaşık 750.
  Olayı kısaca özetlemek gerekirse bu adam dünya çapında web siteleri üzerinden dolandırıcılık yapan bir sahtekar.Kendi kurduğu web sitelerde kendi alış-veriş sitelerinin veya kendi ticari web sitelerinin reklamlarını yayınlıyor.Zaten kurduğu websiteler yaklaşık 1 yıl açık kalıyor.Domain alımlarda 1 yıllık paket fiyatı ise sadece 1 Euro.Gerisini siz hesap edin artık.Bu adam günde milyarlar her ay ise trilyonlar kazanıyor.
  Aşağıdaki linkde şahsın sadece kendi adına açtığı websitelerin adresleri,kendi ismi ve şirketin sözde numarası var.Sitelerin kayıtlı mail adresinede bakarsanız eğer bugünlerde 8 yaşındaki çoçuklar bile msn patlatıyor.Buradanda anlıyoruz ki adam hiçbirşeyi sallamıyor sadece garibanlardan çaldığı paraya bakıyor.Bu bilgilerden mavi yazıları tıkladığınızda size websitelerini gösterecek.
  Yaptığınız alış-verişlere gelince çok şanslı birkaç müşteriye siparişlerini gönderirler ki zaten gönderdikleri malda ya defolu olur ya da siparişinizle uzakdan yakından alakası olmayan birşey gelir.Sonra onu tekrar geri gönderirsiniz ya da para iadesi isterseniz fakat ne para gelir ne de mal geri gelir.Ve çok önemli bir noktada kargo işlemleri.Bildiğiniz gibi sadece Sürat Kargo ile çalışıyorlar.Tabi ki sadece bu şirketle çalışmalarınında altında bayağı birşey var.Bu kargo şirketide onların ortağı ve sitelerde kargo verildi diye gösterilir fakat aradığınızda Sürat Kargo size bir bahane sunacaktır mutlaka.Ürününüzün çalındığından tutunda hasarlı olmasına kadar onlarca yalan söylerler.
  Savcılıkta bu adam ve şirketi hakkında yüzlerce dilekçe var.Zaten sikayetimvar.com üzerinden sadece netvarium.com adına 1500’e yakın şikayet var.Diğer websitelerinin şikayet sayıları kimbilir kaçtır.
  Bu işin içlerine doğru indiğinizde çok daha fazla haksızlık var.Sizlere Türkiye’deki böyle allahsızlardan sadece 1 tanesini kısaca anlatmaya çalıştım.Umarım bu yazıyı okur ve paylaşım sitelerinde paylaşırsınız.

  Kesinlikle bir dolandırıcılık şebekesidir Netvarium. İnsanları sahte ürünlerle kandırıp dünyanın parasını ceplerine indiren bu insanları tüm Türkiye tanımalı. Bunların esas ağa babası Ömer Aydın’dır. Emre Aydın’ın babası olan bu kişinin ayrıca indirimci.com diye ayrı bir internet sitesi bulunmaktadır ve bu siteden de insanları dolandırmaya devam etmektedirler. İnsanlar bu adamların dolandırıcı insanlar olduklarını bilmeli. Gerekirse bunu tüm internet mecrasına yaymak gerekir. Bu adamlar köprü yolundan Fulya’ya giden yoldaki Boğaziçi Tıp Merkezi’nin de sahipleriymiş, bu sahtekarlar bu işi internet üzerinden yapıyorsa kimbilir orada ne gibi olumsuzlar yaşanmaktadır. Sağlık Bakanlığı’na şikayetlerde bulunmak gerekir. Haber365 denen haber portalları da bu şahsiyetlerinmiş. Utanmadan insanların haberlerini yapmaktalar. Sahtekarlar Ömer Aydın ve oğlu ile ilgili lütfen dikkatli olun. Niteliksiz dolandırıcılar.

 10. evrem

  19 Aralık 2013 at 08:31

 11. evrem

  19 Aralık 2013 at 08:32

  https://www.facebook.com/hemreaydin netvarium.com sitesinin sahibi sanırım

 12. haydar

  19 Eylül 2014 at 10:12

  ben 2 defa ürün aldı m zamanında geldiler ve memnunum ?

 13. seda

  14 Ekim 2014 at 06:00

  http://www.freeshopmagaza.com/ bu sitede aynı şekilde.İncelemenizi isterim.ve hala kapatılmamış şaşıyorum.burdan yaptığım alışverişi kapıda ödeme aldım.fakat orjinal olmayan bir ayakkabı çıktı ve ayıplı maldı aynı zamanda.orjinali bırak çakmasınında çakmasıydı.geri gönderdim ama 1 sene oldu hala paramın iadesini alamadım.heyete kadar gittim ama sonuç yok.mahkemeye vermem gerekiyordu 50 tl için uğraşmadım.freeshop ürünleri diye orjinal olmayan ürünleri satıyorlar.ilgilenilsin lütfen!! bir site daha açmışlardı freeshopayakkabı.com kapatılmış. ama diğeri hala duruyor!!

 14. ÖZCAN

  19 Ekim 2014 at 09:34

  Netvariumdan yaklaşık 100 ayrı zamanda alışveriş yaptım.Ufak bir iki sıkıntı hariç sorun yaşamadım. İndirim zamanlarını takip edip eşime dostuma ve ihtiyaç sahiplerine bir çok sey aldım.Çok kaliteli değildi ama,verdiğim paradan değerli şeyler aldım.12 tl ye ayakkabı,35 tl ye yeni tip klipso kapaklı düdüklü tencere,4.99 tl ye kappa tişort. Daha ne olacaktı ki. İndirimi takip etmeden alışveriş yapanlar indirim olunca veryansın ediyorlar. Keşke tekrar açılsa bu site. Şikayet alışveriş yapmasını bilmeyenlerden ve diğer rakip sitelerden bence.

 15. yasemin

  22 Ocak 2015 at 11:01

  ben bu siteden yaklaşık 20 kere falan alışveriş yaptım ürünler baya güzel çıktı iade yaptığımda param ertesi gün geri yattı şanslıymışım yukarıdaki yorumları okuyunca anladım 🙂

 16. cansu

  4 Nisan 2015 at 20:47

  Ben de yıllar önce saat bekledim , 1,5 ay. Anayasa mahkemesinde bilmem kim akrabam siz görürsünüz diye yazdım. Deliler gibi aradılar açmadım en son dayanamadım açtım verdim veriştirdim, aramayın bir daha hukuki süreç başlatılınca görüşürüz dedim kapattım. Bana iki tane saat yollamışlar sonra 🙂 hiç bişeye benzemiyo

Sizde fikrinizi belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Genel

starman-tesla-spacex

Uzay otomobili ve starman – Elon Musk içerir

webzi16 Şubat 2018
anadolum portalı zaman aşımı hatası

Açıköğretim üniversitesi portalı ANADOLUM zaman aşımına uğradığınız hatası

webzi25 Kasım 2017
yurtdışından aldığınız ürünler gümrüğe takılırsa ne yapacaksınız nasıl teslim alacaksınız

Şahıs adına gelen gümrüğe tabi kargoyu teslim almak

webzi26 Şubat 2017

Reklam

webzi29 Ocak 2017
whatsapp ekran görüntüsü alındı bildirimi

WhatsApp’tan yepyeni özellik: Ekran görüntüsü alındı bildirimi

webzi29 Ocak 2017
BTK verilerine göre 9 ayda bilinmeyen numara servislerine 53 milyon lira harcadık

Bilinmeyen numaralar servislerine 9 ayda 53 milyon Lira harcadık

webzi18 Aralık 2016

İncir.com battı. İnternetteki saadet zinciri de 15 Temmuz’u bahane etti

webzi9 Eylül 2016

ChargeBox atılan twit ile ücretsiz şarj imkanı sunan cep telefonu şarj istasyonu üretti

webzi30 Temmuz 2016

Alman taksi çağırma uygulaması İstanbul operasyonunu sonlandırdı

webzi28 Mayıs 2016

Korsan yazılıma karşı Adobe süper yazılım geliştirdi

webzi27 Mayıs 2016

Noter işlemleri artık online yapılabilecek.

webzi8 Mart 2016
Carlos Sanchez Ortiz De Salazar

20 yıldır ormanda yaşıyordu.İspanya’da kayboldu. İtalya’da bulundu.

webzi8 Kasım 2015
Güne, gündeme etki eden ya da hiç haberimizin bile olmadığı konuların doğrularını konuşuyoruz. Ters köşe'den değerlendirmeye çalışıyoruz. Webzi.NET, sitesinde yayınlanan tüm makalelerin, hakları ve sorumluluğu Webzi.NET editörlerine aittir.

Tüm hakları Webzi.NET ' e aittir. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için, info@webzi.net ve 0 850 885 04 56 dan bize ulaşabilirsiniz.