GündemTeknoloji

iPhone karşılığında bekaretini veriyor…

iPhone hakkında yazılanlar söylenenler bitmiyor. Son şehir efsanesi ise Çinli bir kızımızın 1 adet iPhone 4 karşılığında bekaretini vereceğini söylemesi.

Çin’in twitter ı olan weibo da Wen kullanıcı adı ile kayıtlı olan genç kız 1 adet iPhone 4 16 gb hediye edecek olan kişi ile kendisi için bu çok özel olan anları paylaşacağını belirtmiş.

Bu yolla iPhone4 edinmesinin sebebini de, babasından iPhone 4 istediğini fakat babasının bu isteğine olumsuz yanıt vermesi sonucunda, bu yola başvurduğu şeklinde açıklamış.

İşin ilginç kısmı bu iletiye yapılan yorumlarda, iPhone 4 ün bekareti kadar değerli olmadığı şeklinde başlayan bir yorumun,  Ekim ayına kadar bekleyerek iPhone 5 karşılığında bekaretini vermesini öneren bir yorumun bulunması.

Teknoloji artık hayatımızın her alanında fakat bu kadar da “içimize almak” ne kadar doğru, tabii ki tartışılır…

 

Dipnot: Çinli Wen için yapılacak yorum nedir bilemiyorum. Fakat iyi bir fiyat olduğu. Zira ülkemizde 15-16 yaşındaki kolay para, marka, lüks yaşam hayalleriyle beyinleri sömürülmüş olan genç kızlarımız herhangi bir operatörün 100 kontörü karşılığında yapıyorlar bu işi. Bu kadar marka bağımlısı, batı özentisi genç üreten yöneticiler, idareciler medya organlarına selam olsun…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı