Kişisel

Komutanıma Mektuplar 1

Komutanıma Mektuplar 1

Kandil bitirilmeden bitmezmiş bu hain onun bunun çocukları. Bitirin kardeşim, ben mi gidip bitireceğim kandili… Ha bilmiyorsanız kandil nasıl biter diye onu sorun anlatayım.

Aslan gibi yıllarca yetiştirdiğiniz, bir ordu askeriniz var. Bu onun bunun çocukları farkedip de kaçmasın diye sessiz sakin (Yani Amerikaya haber vermeden) geçersin sınırın diğer yanına. Uçaklarını gönderirsin kandile, bizim çocuklar aşağıda onun bunun çocuklarıyla kedi fare oynarken sen yukarıdan üç-beş tane (sakın fazladan değil, değmez çünkü bunlara) füzeyi sallayıver uçaktan… Kafasını çıkarana sıksın bizim çocuklar. Hem eğlence olur, hemde tatil öncesi iyi bir antreman. Sonra bizim çocuklar yorulurlarsa, lav silahı vardı ben askerdeyken envanterde. Alın onlardan 15-20 tane kadar, bizim çocuklar birazda onlarla oynasınlar. Uçaktan 1-2 (daha fazla değil) tane daha sallamayı unutmayın ki, insanlara çektirdikleri acılar akıllarına gelsin. Hem yaptıkları şerefsizlikler gözlerinin önünden geçsin. Acı çeksinler, acıdan ölsünler, kurşunun ince sızısından değil. Yukarıda uçak, aşağıda cehennem ateşi bak kandil kaç dakikada bitiyor.

 

Bu benim kıt aklıma bile gelen testere vari yöntem sizin (evet, siz değerli komutanların) aklına gelmiyor mu?

 

Efendim??? Hükümet mi izin vermiyor. Amerika ve Nato baskı mı uyguluyor?

Duymamış olayım. Gerçekten duymamış olayım. Sen koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ nin Genel Kurmay Başkanısın, emrinde on binlerce ÜLKESİ İÇİN BİR SANİYE DÜŞÜNMEDEN CANINI FEDA EDECEK ASLAN GİBİ TÜRK ASKERİ VAR. Sen yeter ki iste. Olmuyor mu? Hala mı baskı devam ediyor. Aslanlar gelecek korkusundan yada baskıdan çıkamıyor mu sefere komutanım?

 

Sen seslen bana, ben seninle sefere de gelirim, ölümede…

 

 

Komutanım merak etme dengeleri, nelerin engel olduğunu, kimlerin karşınızda hiç olmadıkları kadar dirayetli durduklarını görüyor ve biliyoruz.

Click to add a comment

Sizde fikrinizi belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Kişisel

SEN UYUDUN HERKES ÖLDÜ!!!

webzi13 Mart 2016

Sakıklar kapışıyor (Bir pkklının güncesi – 2)

webzi8 Kasım 2012

Şemdin Sakık’tan inciler(Bir pkklının güncesi)

webzi6 Kasım 2012

Enerjisini bile üretiyor

webzi26 Ağustos 2012

Suriyeli ailelerin gözdesi

webzi26 Ağustos 2012

Dun Foca Bugun Gaziantep peki yarin?

webzi21 Ağustos 2012

Neyi bekliyoruz, niye bekliyoruz…

webzi18 Ağustos 2012

Scuba Diving Nedir?

webzi20 Temmuz 2012

Büyük Orta Doğu Projesinde son adımlar…

webzi19 Mart 2011
Güne, gündeme etki eden ya da hiç haberimizin bile olmadığı konuların doğrularını konuşuyoruz. Ters köşe'den değerlendirmeye çalışıyoruz. Webzi.NET, sitesinde yayınlanan tüm makalelerin, hakları ve sorumluluğu Webzi.NET editörlerine aittir.

Tüm hakları Webzi.NET ' e aittir. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için, info@webzi.net ve 0 850 885 04 56 dan bize ulaşabilirsiniz.