Fotogaleri

Riusuke Fukahori Japon bir japon balığı sanatçısı

Riusuke Fukahori Japon bir japon balığı sanatçısı

Fotoğraftaki şişman ve inanılmaz şirin japon balığı ne kadar harika değil mi? Gerçekten yaratılmış olsaydı onu sudan çıkarıp sıkıp sevmek bile geçebilirdi içinizden. Ama o gerçek değil. Riusuke Fukahori bir japon ve harika japon balıkları çiziyor… Eminim o kutunun içerisindeki madde bile kendisini gerçek bir balık olarak hissediyordur. O kadar gerçekçi ki, imkansızmış gibi görünüyor.   Riusuke Fukahori isimli sanatçı 3d yazıcılarla benzer bir teknik kullanarak çizimlerinin her katmanı için bir reçine tabakası döküyor kalıbına ve çizmeye devam ediyor.  Sonuçta da ortaya çıkan mükemmel bir görsel gerçeklik oluyor. Aşağıda diğer fotoğraflarını da görebileceğiniz sanatçının videosunu mutlaka izlemelisiniz…  

 

Bu yazının foto galerisini de incelemek isteyebilirsiniz…

 
Reçine ve boya ile resim olduklarını inanılması güç japon balıkları çizen sanatçının birkaç çalışması.

Click to add a comment

Sizde fikrinizi belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotogaleri

More in Fotogaleri

Trafik kaza tespit tutanağı mobil uygulaması yayınlandı

webzi2 Ekim 2014

Çift kameralı araç içi kayıt kamerası inceleme

webzi15 Ağustos 2014
Güne, gündeme etki eden ya da hiç haberimizin bile olmadığı konuların doğrularını konuşuyoruz. Ters köşe'den değerlendirmeye çalışıyoruz. Webzi.NET, sitesinde yayınlanan tüm makalelerin, hakları ve sorumluluğu Webzi.NET editörlerine aittir.

Tüm hakları Webzi.NET ' e aittir. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için, info@webzi.net ve 0 850 885 04 56 dan bize ulaşabilirsiniz.